Laatste nieuws
Voorbereiding 2017 - 2018 Deel 2
Voorbereiding 2017 - 2018
Uitnodiging Algemene Ledenvergadering
Nieuwe Shirt Sponsor v.v.Montfoort 1
Laatste informatie dagje Slagharen
Montfoort verliest ook 2e wedstrijd in nacompetitie.
Montfoort na nederlaag tegen Nootdorp kansloos in nacompetitie
Dagje uit naar attractiepark Slagharen
Dinsdag 16 mei: Montfoort 1 - Nootdorp 1 Aanvang 19.30 uur
Montfoort stelt nacompetitie veilig bij Roda46
Montfoort 1 de feiten
Montfoort brengt nacompetitie onnodig in gevaar door gelijkspel tegen VVZ49
Van Apeldoorn stopt bij v.v. Montfoort na 10 jaar trouwe dienst
06 mei 2017 KAMPIOENSCHAP / AFSCHEID / FEESTJE !!!!!!!
Montfoort houdt kans open op nacompetitie na knappe overwinning op DTS

Meer berichten

Nieuws

<< Terug

Nieuws >> Jeugd

27-05-2017 Gehele Jeugd naar Slagharen ! Jeugd
Gewijzigd door Redacteur (Team Management) op 24 Mar 2017


Op zaterdag 27 mei a.s. vindt de jaarlijkse Familiedag plaats. Dit jaar willen we met de hele jeugd gezellig een dagje samen uit! Mede dankzij de trouwe lootjeskopers en het eerste elftal dat voor 1 keer hun bus ter beschikking heeft gesteld voor die dag willen we gaan naar ATTRACTIEPARK SLAGHAREN!! We vertrekken die zaterdagmorgen om 9.15 uur per bus richting het attractiepark en verwachten rond 17.30/18.00 uur terug te zijn. Aangezien we vooraf de toegangskaarten moeten bestellen is opgeven voor 5 april bij je leider noodzakelijk. Niet (op tijd) opgeven betekent helaas dat je dan niet mee kan dus geef je snel op! We hebben er veel zin in, meer info volgt nadat definitieve aantallen bekend zijn. Groetjes evenementencommissie v.v. Montfoort

<< Terug

© v.v. Montfoort, 2002-2016. Alle rechten voorbehouden.